Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NATALNE KARTE CLANOVA

2 posters

Ići dole

NATALNE KARTE CLANOVA  Empty NATALNE KARTE CLANOVA

Počalji od bibiboom Sub Jul 17, 2010 11:06 pm

chocoladizza


Smile

SUNCE U BLIZANCIMA
MESEC U VODOLIJI
ASC DEVICA
SA MERKUROM U SKORPIONU

Dama koja je analiticna,koja je detaljista i dama koja sa strascu *merkur u vodoliji* ulazi u svaku diskusiju.Osoba koja voli kratka putovanja,koja obozava da cita i pise .Venera u skorpiji,strastvena ,u trecem polju koja osim kroz strasti mora da ima i dokaz na recima.Znaci reci i delo.Posto se nalazi u trecem polju ,prirodno polje blizanaca,rekla bih i dama koja voli flert,igru recima.
Astrologija Smile mesec u vodoliji i na stepenu vodolije ,dusa koja ima razumevanja za ceo univezum,dusa koja voli sve sto je okrenuto novinama,buducnosti.Pa nije ni cudo sto uci astrologiju.Jer mesec je polozen u polju koje je prirodno polje ljubavi,znaci sve sto cita,i sve o cemu pise ova dama pise sa ljubavlju i definitivno je Astrologija njena velika ljubav.



bibiboom
bibiboom
Admin

Posts : 277
Join date : 08.02.2010
Age : 45

https://bibiboom.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

NATALNE KARTE CLANOVA  Empty Re: NATALNE KARTE CLANOVA

Počalji od Chocoladizza Ned Jul 18, 2010 2:14 am

Bibi mala ispravka, sunce mi je u škorpiji al bi više volela da je u blizancima Smile sve je kao što si rekla samo bih još dodala da se ne osećam kao dama već kao veliko dete Very Happy koje ne žuri da odraste; valjda zbog stelijuma u trećem polju koje prirodno pripada blizancima kao i zbog meseca u petom, pa se mnogi čude kad čuju koje sam godište Wink inače konjukcija urana,venere i merkura u trećem polju govori o tome da obožavam ručne radove pa se bavim i naildesign-om,nailart-om - uran(veštački)-venera(art,oblikovanje)-merkur(nokti); mnogi su rekli da imam lep rukopis venera-merkur; kad me čuju na tel prvi put misle da pričaju s devojčicom iz osnovne Wink venera(sladunjavo)-merkur(glas) u trećem(koje opisuje osnovnu školu) pa u konjukciji s uranom što znači da nekad malo i kreštim Very Happy kad pričam; za podznak device sam pročitala da uvek daje osobe male visine ili najviše srednjeg rasta kao i mladolikog izgleda Wink u šta sam se uverila Smile Iz ovog stelijuma u trećem polju venera je prilično nezgodna pošto vlada mojim devetim poljem-poljem fakulteta a to je Embarassed Razz Rolling Eyes mislim šta reći......
Chocoladizza
Chocoladizza

Posts : 39
Join date : 08.07.2010
Age : 44
Location : Čokoladija

Nazad na vrh Ići dole

NATALNE KARTE CLANOVA  Empty Re: NATALNE KARTE CLANOVA

Počalji od bibiboom Ned Jul 18, 2010 2:21 am

Hahahaha navika je cudo.Navikla sam na win star ,a tvoja natalna mi je previse nacickana nekim aspektima,jos i crna kada je otvorim pa za fortunu pomislih sunce.Sooooooryyyyyyyyyyyy ipak mi je danas bila radna subota Smile

Auuuuuuuuuuuuuuu sto si ti nestrpljiva hahaha pa sve izbrblja pre vremena.Tek sam zeno pocela nemogu ja tako brzo ipak je napolju vreloooooooooooo Laughing
bibiboom
bibiboom
Admin

Posts : 277
Join date : 08.02.2010
Age : 45

https://bibiboom.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

NATALNE KARTE CLANOVA  Empty Re: NATALNE KARTE CLANOVA

Počalji od Chocoladizza Ned Jul 18, 2010 2:27 am

Ma nema frke, probaj Kepler-a ja sam navikla na njega a i jedna od opcija mi je super što mogu da biram pozadinu,pa izaberem uvek crnu- šta ću kad sam škorpija pa imam osetljive oči What a Face Smile
Chocoladizza
Chocoladizza

Posts : 39
Join date : 08.07.2010
Age : 44
Location : Čokoladija

Nazad na vrh Ići dole

NATALNE KARTE CLANOVA  Empty Re: NATALNE KARTE CLANOVA

Počalji od bibiboom Ned Jul 18, 2010 2:29 am

Hahaha i ja sam udata za jednu skorpija -devicu sa merkurom u skorpiji i venerom i suncem iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Smile obozavam ga.Sta cu kada sam jedan uran u skorpiji:)
Dobrodosla u modelatore
bibiboom
bibiboom
Admin

Posts : 277
Join date : 08.02.2010
Age : 45

https://bibiboom.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

NATALNE KARTE CLANOVA  Empty Re: NATALNE KARTE CLANOVA

Počalji od Chocoladizza Ned Jul 18, 2010 2:53 am

O hvala punoooooo sunny znači primljena sam preko veze Laughing tj karmičke
Chocoladizza
Chocoladizza

Posts : 39
Join date : 08.07.2010
Age : 44
Location : Čokoladija

Nazad na vrh Ići dole

NATALNE KARTE CLANOVA  Empty Re: NATALNE KARTE CLANOVA

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu