Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obaveštenje 2....Kako tumačiti natalnu kartu?

4 posters

 :: Astrologija :: Planete

Ići dole

Obaveštenje 2....Kako tumačiti natalnu kartu? Empty Re: Obaveštenje 2....Kako tumačiti natalnu kartu?

Počalji od bibiboom Pet Jul 16, 2010 9:12 pm

Da ali netreba da zaboravimo da osim sto tumacimo planetu u znaku ,moramo gledati i u kojoj kuci je ta planeta.Naprimer, kod mene u natalu.Mesec dusa u biku je osoba koja je narocito kada se uda okrenuta kuci ,voli da dovlaci ,i puni kuci,tezi kuci sa dvoristem.Taj mesec je smesten u trecem polju pa osim sto se ponasa kao mesec u biku ,ima i osobine blizanaca prirodnog vladara trece kuce.Sto govori da cu se ja u nekim momentima ponasati detinjasto.tj imam dusu deteta.
bibiboom
bibiboom
Admin

Posts : 277
Join date : 08.02.2010
Age : 45

https://bibiboom.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Obaveštenje 2....Kako tumačiti natalnu kartu? Empty Re: Obaveštenje 2....Kako tumačiti natalnu kartu?

Počalji od djina Ned Sep 12, 2010 7:43 pm

bibi ovo je savrseno objasnjeno hvala ti

djina

Posts : 1
Join date : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Obaveštenje 2....Kako tumačiti natalnu kartu? Empty Re: Obaveštenje 2....Kako tumačiti natalnu kartu?

Počalji od bibiboom Sub Dec 18, 2010 4:48 am

Djildic obozavam te Smile
Pa trudimo se ,trudimo Smile)

Samo sto lencarim sa ovim jupijem i uranom u ribama ,a kad mi se nakace na sunce valjda ce biti drugacija prica Smile)))))
bibiboom
bibiboom
Admin

Posts : 277
Join date : 08.02.2010
Age : 45

https://bibiboom.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Obaveštenje 2....Kako tumačiti natalnu kartu? Empty Re: Obaveštenje 2....Kako tumačiti natalnu kartu?

Počalji od Atena Uto Avg 09, 2011 9:00 pm

Pri tumačenju natalne karte veoma je važno pratiti određene pokazatelje životnih oblasti. Da ne komplikujem previše evo primera:


- pogledati u kom znaku počenje posmatrana kuća i da li se produžava u neki drugi znak
- pogledati stepen početka kuće
- pogledati gde je otišao vladar kuće, u kom se znaku i kući nalazi, na kom je stepenu u kakvom je dostojanstvu
- potom kakve aspekte pravi i kakav mu je dispozitor
- pogledati planete koje se nalaze u kući koja se posmatra, odrediti njihovo dostojanstvo, aspekte i pogledati dispozitore
- nakon toga izanalizirati prirodne signifikatore određene oblasti koja se posmatra i tek tada donositi zaključke.

Da bi se bilo šta desilo to mora biti potvrđeno iz tri ugla, jedan pokazatelj neće dovesti do dešavanja.
Atena
Atena

Posts : 5
Join date : 09.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Obaveštenje 2....Kako tumačiti natalnu kartu? Empty kako tumaciti natalnu kartu

Počalji od bibiboom Pet Mar 22, 2013 9:29 pm

Natalna karta moze biti al nemora da znaci No
mozemo imati mogucnost aviona i kamiona ali sve potice od karaktera osobe .........da li je covek od akcije i reakcije ili je samo POSMATRAC koji ceka da mu nesto padne sa neba Very Happy

Otvorite oci sirom i trudite se da iskoristite maksimalno svaku priliku,pa makar vam se cinilo da ta prilika je tako mala da nista ne moze promeniti u vasim zivotima.Svaki iole mali korak povlaci sansu za sansom i omogucava mu blizi korak cilju


E da ne zaboravite kada tumacite nekome horoskop da sto bolje doprete do osobe da vidite ,da li ima potencijala za ono sto mu je predodredjeno ili je jedna od onih osoba koje su roditelji svojim patrijarhalnim vaspitavanjem sputavali ,ulivali im nesigurnost ............pa su izgubili veru u sebe .E od takvih ni Rokfelerov horoskop ne bi napravio bogatasa a kamo li bilijardera Very Happy
bibiboom
bibiboom
Admin

Posts : 277
Join date : 08.02.2010
Age : 45

https://bibiboom.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Obaveštenje 2....Kako tumačiti natalnu kartu? Empty Re: Obaveštenje 2....Kako tumačiti natalnu kartu?

Počalji od Suncokret000 Sub Jul 13, 2013 10:54 pm

Ti toliko lepo objasnjavas o svemu na svaki detalj obratis i posvetis ogromnu paznju ,a ja nikako da razumem bilo sta ...mislim znam tipa Saturn u natalnoj 7 kuci u Vodoliji daje starijeg partnera jedino to konkretno znam Very Happy
Suncokret000
Suncokret000

Posts : 4
Join date : 13.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Obaveštenje 2....Kako tumačiti natalnu kartu? Empty Re: Obaveštenje 2....Kako tumačiti natalnu kartu?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 :: Astrologija :: Planete

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu