Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Drugariiiiiiiiiiiiiiii

Ići dole

Drugariiiiiiiiiiiiiiii Empty Drugariiiiiiiiiiiiiiii

Počalji od bibiboom Sre Jan 19, 2011 12:10 pm

Dragi moji drugari,
red je bio da se i ja oglasim na ovom forumu....hahaha ...............nesto me uhvatila lenjost ,mrzi me da se igram sa copy/past.Mrzi me da kuckam i komuniciram sa samom sobom.....PROBUDITE SE ... bounce bounce bounce ...Dajte da caskamo,podelite sa nama vasa iskustva u vezi nekih aspekata ,jer nije astrologija samo ono sto pise u knjigama,astrologija je zivot.A svaki covek je individua.Kod nekoga jedna aspekta da jednu pricu ,kod nekoga drugoga sasvim nesto levo.

Ovo gore da shvatite kao kritiku affraid


E sada ,
kao sto vidite forum vam je malo magican,bajkovit Smile Ipak je ovo godina ovna ,mog znaka.
Em sam u godini jedinice,a pritom i Jupi i Uran u ovnu ka mom Suncu,pa zatim Jupi ka mom Mesecu bice veselo.A Neptun ka Veneri.....veselo i romanticno .

Savet:
Postedite sebe od nervoze ,jer ulazak Urana i Jupitera u znak ovna je malo stresniji,potrudite se da se vise angazujete oko svog zivota jer ono sto uradite u ovoj godini bice vam osnova za narednih osam.Kako posejete tako cete ubirati plodove svoga rada.
Cuvajte se laznih obecanja,negazite i preko mrtvih da bi stigli do cilja .

Sve najbolje vam zelim od srca sunny
bibiboom
bibiboom
Admin

Posts : 277
Join date : 08.02.2010
Age : 45

https://bibiboom.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Drugariiiiiiiiiiiiiiii Empty Re: Drugariiiiiiiiiiiiiiii

Počalji od bibiboom Sre Jan 19, 2011 3:43 pm

A da obratih vam se ja sa tranzitom Sunca na Asc flower resila da se pojavi u javnost .....vladar sedmog polja mi je sunce pa rekoh
DOZVOLITE DA VAM SE OBRATIMO lol!
bibiboom
bibiboom
Admin

Posts : 277
Join date : 08.02.2010
Age : 45

https://bibiboom.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu