Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tumacenje natalnih karata

+6
dulanka
Cannibal
Taurus
zekss_ar
lotosov cvet
bibiboom
10 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Tumacenje natalnih karata - Page 2 Empty Re: Tumacenje natalnih karata

Počalji od bibiboom Pon Mar 25, 2013 11:29 pm

kao i sto sam pretpostavila totalno druga prica .Ne mozemo gledati svako polje za sebe ,gledamo celu natalnu kartu i vladare polja
Niste napisali da li ste ozenjeni ili ne ?
Ako nise onda je saturn u skorpiji preko vaseg sunca mogao dati neko poznanstvo sa osobom koja moze biti vasa buduca supruga ,ako ste ozenjeni onda ce pokrenuti neku drugu pricu .
Zato bih vas zamolila da definisete pitanja ,astrologija je puna simbola i nemozemo je tumaciti bez konkretnih pitanja
bibiboom
bibiboom
Admin

Posts : 277
Join date : 08.02.2010
Age : 45

https://bibiboom.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Tumacenje natalnih karata - Page 2 Empty Re: Tumacenje natalnih karata

Počalji od cekov78 Pon Mar 25, 2013 11:40 pm

bibiboom ::kao i sto sam pretpostavila totalno druga prica .Ne mozemo gledati svako polje za sebe ,gledamo celu natalnu kartu i vladare polja
Niste napisali da li ste ozenjeni ili ne ?
Ako nise onda je saturn u skorpiji preko vaseg sunca mogao dati neko poznanstvo sa osobom koja moze biti vasa buduca supruga ,ako ste ozenjeni onda ce pokrenuti neku drugu pricu .
Zato bih vas zamolila da definisete pitanja ,astrologija je puna simbola i nemozemo je tumaciti bez konkretnih pitanja

pozdrav postovana!
ozenjen sam imam sina i cerku,radio sam u vojsci 10 godina kao vojnik po ugovoru,pre godinu i po napustio sam taj posao,pitanje je kad cu se zaposliti ili naci neki posao ili poceti neki svoj posao,hvala na bilo kakvom odgovoru,savetu...

cekov78

Posts : 4
Join date : 02.10.2012
Age : 45
Location : bosilegrad

Nazad na vrh Ići dole

Tumacenje natalnih karata - Page 2 Empty 7 polje

Počalji od putnik80 Uto Mar 26, 2013 12:30 am

Postovani (u mnozini Smile )
volela bih da mi neko pogleda 7 polje,ili polje partnerstva i braka....
imala sam jednu dugu vezu,koja se zavrsila 2011,i posle toga sam poprilicno sludjena....
znam,kao laik,da treba da gledam 7 polje, i njegovog vladara, u mom slucaju 7 polje je prazno,u ovnu,a vladar - mars je u trecoj kuci,u strelcu...i u konjukciji sa neptunom ....znam da to daje nekog sportistu i avanturistu (sto bih ja jako volela),al nekako takve i kad upoznam,oni se ne zadrzavaju dugo Smile
posto sam nova,koliko sam shvatila ne mogu u narednih 7 dana,da kacim natalnu Sad

putnik80

Posts : 4
Join date : 25.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Tumacenje natalnih karata - Page 2 Empty Re: Tumacenje natalnih karata

Počalji od bibiboom Sre Mar 27, 2013 12:59 am

mislim da mozes da okacis natalnu ako ne mozes stavi uradi u astro comu i postavi link da mozemo da vidimo Very Happy
bibiboom
bibiboom
Admin

Posts : 277
Join date : 08.02.2010
Age : 45

https://bibiboom.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Tumacenje natalnih karata - Page 2 Empty Re: Tumacenje natalnih karata

Počalji od bibiboom Sre Mar 27, 2013 1:08 am

cekov 78 posto saturn tranzitira kroz znak skorpiona mislim da vama i nije bas tako lako u ovom periodu,narocito je njegov ulazak u ovaj znak ucinio da vas napusti optimizam...........saturn preko meseca a i u blizini sunce hmmmmmmmmm sputavanje duse ...izbegavajte samocu zbog depresije

svoj posao ...kao privatan ???? neznam sta ste imali u planu ali ono sto sam ja sretala kod preduzetnika je vladar 6 u 4,10 u 4 . vama dolazi kroz deveto polje ili vas neki bolji posao ceka van mesta gde ste rodjeni


molim ostale neka se ukljuce i iznesu svoje misljenje .....a ja cim ugrabim malo vremena pogledacu bolji period za vas sto se tice radnog mesta
bibiboom
bibiboom
Admin

Posts : 277
Join date : 08.02.2010
Age : 45

https://bibiboom.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Tumacenje natalnih karata - Page 2 Empty Re: Tumacenje natalnih karata

Počalji od putnik80 Čet Apr 18, 2013 11:31 pm

evo uspela sam napokon da okacim natalnu....
svaki komentar mi je dobrodosao,narocito kad je ljubav u pitanju Smile
http://www.dodaj.rs/f/v/11t/1wsOdgjT/natalna.gif

putnik80

Posts : 4
Join date : 25.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

Tumacenje natalnih karata - Page 2 Empty Re: Tumacenje natalnih karata

Počalji od ANGELIKA.S Pet Jun 07, 2013 2:33 am

Mene zanima posao ,(diplomiran ekonomist sam,sada vec smetkovoditelj)vidi se da sprema natalu situacija nije ruzicasta veliki napor veliki trud moram da ulozim nekad se osecam kao u 1 borbenoj liniji .Moze ,malo tumachenje ,kako da prevazidzem ova napetost???Prosle tri godine je bilo zaista tesko i nervozno ,nervi su mi popustili Rolling Eyes kroz taj posao.
da nije mozzda kod mene problem mozda treba malo prilagodjenje od moje strane?ko zna...
Sada sam nezaposlena i promenila sam mesto boravka zivim sama u dr.grad,cilj mi je da se ostvarim kroz posao,drustveni uspeh i profesionalnu karieru.Ponekad osecam da nesto me vuce nazad u domu kod roditelja ali znam tamo situacija nije sjajna Neutral ali sada je pravi trenutak nema nazad idemo dalje,nema otkazivanje na pola puta.
Zato zanima me sada jel ima nekakvih izgledi da nadjem posao u juni,aktivno apliciram i ulazim u prvi krug,isla sam na testiranje u 2 firme ovaj mesec ali jos nista konkretno....

Hvala vam od srca
ANGELIKA.S
ANGELIKA.S

Posts : 1
Join date : 30.05.2013
Age : 39
Location : Macedonia

Nazad na vrh Ići dole

Tumacenje natalnih karata - Page 2 Empty Re: Tumacenje natalnih karata

Počalji od Suncokret000 Ned Jul 14, 2013 6:19 pm

Kod mene se Saturn nalazi u 7.kući u Vodoliji što bi trebalo da znači neki stariji partner,udaja (ako je bude) tamo negde 28,29,30 ne znam tačno ,partner koji se dosađuje samo sedi i čita novine,a ja okolo rmbačim dok on uživa prelistavajući novine,Venera u 1 kući (ASC)  znači da će partner mene da nađe ,a ne ja njega isto tako Venera u Lavu(ASC) mi omogućava da ako se udebljam i ako krenem da skidam kila da će višak vrlo lako da nestane cheers  jupiii ,a interesuje me za inostranstvo ako su povezane 9  natalna kuća i 3 i ako imam u 9 kući mesec(u Ovnu) ,a u trećoj (Vaga) imam Jupiter i Mars koji idu u trigon zajedno sa Neptunom i Uranom u 6 kući koji su u Jarcu da li to omougaćava život u inostranstvu meni sve nekako baca na poslovna putovanja koja me baš i ne raduju ...da a u 9 kuci u Ovnu gde je Mesec tu je zajedno sa Lilit-om 


Poslednji izmenio Suncokret000 dana Ned Jul 14, 2013 11:22 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Suncokret000
Suncokret000

Posts : 4
Join date : 13.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Tumacenje natalnih karata - Page 2 Empty Re: Tumacenje natalnih karata

Počalji od Suncokret000 Ned Jul 14, 2013 9:50 pm

Ako pogledam vladara Vodolije URANA koji je smesten u konjukciji sa Neptunom u 6 kuci u Jarcu to ce biti partner koji radi na nekom mracnom mestu Suspect  da li gresim?
Suncokret000
Suncokret000

Posts : 4
Join date : 13.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Tumacenje natalnih karata - Page 2 Empty Re: Tumacenje natalnih karata

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu