Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZIVI SVOJ ZIVOT NE VERUJ SVAKOME

2 posters

Ići dole

ZIVI SVOJ ZIVOT NE VERUJ SVAKOME Empty ZIVI SVOJ ZIVOT NE VERUJ SVAKOME

Počalji od bibiboom Ned Mar 24, 2013 12:16 am

Svi smo mi po malo ili malo vise znatizeljni...to je u ljudskoj prirodi ali ne treba verovati u sve sto se kaze .........Astrologija je nauka i mislim da ne postoji astrolog koji nije pogresio
Shodno tome ...a i iskustvu call centra hiljadu puta sam bila suocena sa ljudima koji su iznova i iznova slali sms poruke sa istim pitanjem u zelji da dobiju odgovor koji im odgovara bilo da je ljubav ili posao u pitanju.
Shvatite ,moze biti a i ne mora da znaci ........moze se odnositi na sasvim neku drugu stvar tj oblast zivota
Molim vas kada odete kod astrologa i dobijete odgovore koji vam se dopadaju nemojte sesti i cekati to nesto pa nista nepada sa neba ,za sve se treba potruditi
Veceras mi je bilo postavljeno jedno neprijatno pitanje koje je nastalo tako sto je osoba posetila nekog astrologa i dok sam gledala gde je doticni astrolog to video ,shvatila sam da se uopste ne odnosi na dogadjaj na koji je osoba bila upozorena (citaj saobracaj) vec se odnosi na papirologiju i njeno resavanje....
Ok nije lose povesti racuna ali ipak svaki aspekt moze odraditi drugu pricu
I love you
ZATO ZIVITE SVOJE ZIVOTE I UZIVAJTE U SVAKOM TRENUTKU,,,,,Pa sta ako nekome stoji razvod jeli to razlog da se neko zaobidje,i da li je to razlog da se upropaste mozda i dve tri godine prelepog zivota koje ce prethoditi periodu pre razvoda............nije ne trebate sve znati ,razvodi se nekada odrade na razdvajanje ,odlazak jednog supruznika u inostranstvo na privremeni rad.
nije sve zacrtano to je sigurno I ISTO TAKO JE SIGURNO DA AUTO SUGESTIJOM SAMI MOZEMO PRIZVATI DOGADJAJ
Iskoristite svoje horoskope da izvucete nesto lepo iz njih ,da vam neko ukaze na vase potencijale *mnogima nedostaje inicijativa ,hrabrost* da razvijete talente,da ne gubite zivce na poslove koji vas ne ispunjavaju
Igrajte se i ulepsajte zivot.Jednom godisnje se posavetujte sa svojim astrologom da vam ukaze sta je to sto je bitno i gde trebate obratiti paznju.Manje cete gubiti zivaca u toj godini a maksimalno iskoristiti lepe dogadjaje na zivotnom polju koje vam je otvoreno

SRECNOOOO,SRECNOOOOO,SRECNOOOOOO tongue
bibiboom
bibiboom
Admin

Posts : 277
Join date : 08.02.2010
Age : 45

https://bibiboom.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

ZIVI SVOJ ZIVOT NE VERUJ SVAKOME Empty Re: ZIVI SVOJ ZIVOT NE VERUJ SVAKOME

Počalji od BUBAMALA Uto Mar 11, 2014 1:18 pm

Draga Bibiboom, s ovim se u potpunosti slažem...nije loše znati kojim energijama se u životu služimo, što nas to koči u određenim poljima i gdje možemo nešto postići u životu a gdje gubimo vrijeme i snagu. Najvažnije je da spoznamo koja nam je životna zadaća te da pokušamo tu izvući najviše i najbolje što znamo...A prepreke,
nedaće i sve ono što nazivamo problemima je tu upravo zato da nas usmjeri na pravi put. To je moje gledište na astrologiju u službi čovjeka. I love you
 Pozdrav svima!
BUBAMALA
BUBAMALA

Posts : 3
Join date : 09.03.2014
Age : 54
Location : Labinci

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu