Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moja Natalna Karta

Ići dole

Moja Natalna Karta Empty Moja Natalna Karta

Počalji od Ela91 Pon Jun 03, 2013 8:18 am

Zdravo svima.... jel bi mogao meni neko da baci pogled na natalnu kartu....bila bih beskrajno zahvalna....do neba
Imam jedan veeliki problem, pa me zanima sta mi je zapisano u natalu, jer vise ne znam sta cu sa sobom, jako strahujem za sebe....

Naime, problem je sto ludoo volim tipa, koji je stariji od mene 25 godina , zivi u Cro vecinu vremena, ozenjen je, drogira se, na kokainu je svakodnevno a uz sve to ceka ga zatvorska kazna od 2 godine....

Tu nema svetle tacke al ja hocu da umrem od ljubavnog bola, samo na njega mislim, kad nije samnom u bg, sto je pravo da ti kazem, vecina vremena meni se razum muti od zelje za njim, nocu ga sanjam...nenormalno ga volim....

ljubomorna sam i posesivna i neki djavo mi prosto mira ne da, ne zivim ko sav normalan svet...

A i mene samu jako privlaci kokain, on se na neki nacin ponasa ocinski prema meni, sto je meni jako drago i imponuje mi, pa mi ne da, da uzmem koku, al ja kad ne mislim na njega mislim na kokain, zamisljam da ga usmrkavam, mogu da ga osetim u nosu... i ako sam ga uzela, ma moze da se nabroji na prste jedne ruke pa cak ni toliko....

Al volim sve sto je zabranjeno i kontroverzno, samo da ne bude normalno, ja postanem opsednuta sa tim....sve sto je na neki nacin undergraund to jest zabranjeno voce...

a tebe preklinjem da mi pogledas u natalnu kartu, kako mi stoje stvari sa ovom ljubavlju, sta tu vidis i jel ce biti droge u mom zivotu, ne znam zasto na kokain toliko mislim, kad sam ga prakticno samo probala....

Hvala ti unapred

evo moje natalne karte





ne znam dal moze da se ucita evo moj datum rodjenja 23.06 1991 god u 13 i 45 u beogradu molim te mi baci pogled znacilo bi mi beskrajno....

Ela91

Posts : 2
Join date : 03.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu