Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KAKO POSTAVITI NATALNU KARTU KAO POTPIS

+2
Vuchicca
bibiboom
6 posters

Ići dole

KAKO POSTAVITI NATALNU KARTU  KAO POTPIS Empty KAKO POSTAVITI NATALNU KARTU KAO POTPIS

Počalji od bibiboom Uto Feb 23, 2010 1:56 am

Ako nemate profil na astro.com mozete se besplatno registrovati.Kada dobijete potvrdu registracije na mail.Ulogujte se i idite na free horoskops.Kliknite na to i otvorice vam se stranica Free horoscopes at Astrodienst pri dnu stranice nacice te Horoscope Chart Drawings i kliknuti na chart drawing,ascedent.
Kada vam se otvori slika vase natalne karte kliknuce te na sliku desnim klikom i ici na save as image.I tako snimiti sliku na vas komp.
Zatim mozete otici na sajt dodaj.rs tamo se registrovati i preko njega upload-ovati sliku sa kompa.kada je snimite prekopirajte url u vas potpis i to je to.
A svoju natalnu kartu mozete postaviti i u delu natalne karte clanova,pitajte sta vas zanima.
bibiboom
bibiboom
Admin

Posts : 277
Join date : 08.02.2010
Age : 45

https://bibiboom.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

KAKO POSTAVITI NATALNU KARTU  KAO POTPIS Empty Re: KAKO POSTAVITI NATALNU KARTU KAO POTPIS

Počalji od Vuchicca Pon Mar 01, 2010 6:57 pm

Pozdrav svima.
Pokusavam danima sa potpisom i uopste ne razumem sta mi ne valja.U profilu mi stoji potpis i link za natalnu ali na forumu se ne pojavljuje.Molim vas ako neko ima ideju o cemu se radi,ne kontam gde gresim?
Hvala unapred
Vuchicca
Vuchicca

Posts : 6
Join date : 11.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

KAKO POSTAVITI NATALNU KARTU  KAO POTPIS Empty Re: KAKO POSTAVITI NATALNU KARTU KAO POTPIS

Počalji od zekss_ar Sre Avg 04, 2010 9:26 pm


zekss_ar

Posts : 5
Join date : 04.08.2010
Age : 44

Nazad na vrh Ići dole

KAKO POSTAVITI NATALNU KARTU  KAO POTPIS Empty Re: KAKO POSTAVITI NATALNU KARTU KAO POTPIS

Počalji od bibiboom Sre Sep 08, 2010 8:30 pm

zekss_ar
tvoja natalna karta nemoze da se otvori.Pokusaj ponovo da je postavis Very Happy
bibiboom
bibiboom
Admin

Posts : 277
Join date : 08.02.2010
Age : 45

https://bibiboom.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

KAKO POSTAVITI NATALNU KARTU  KAO POTPIS Empty Re: KAKO POSTAVITI NATALNU KARTU KAO POTPIS

Počalji od meseceva kci Ned Feb 27, 2011 2:35 am

Ja sam svoju natalnu kartu malo drugacije postavila..nadam se da nece smetati.Javite da menjam ako bode oci.KAKO POSTAVITI NATALNU KARTU  KAO POTPIS 3dd3c96edd
meseceva kci
meseceva kci

Posts : 2
Join date : 27.02.2011
Age : 42

Nazad na vrh Ići dole

KAKO POSTAVITI NATALNU KARTU  KAO POTPIS Empty Re: KAKO POSTAVITI NATALNU KARTU KAO POTPIS

Počalji od bibiboom Ned Mar 06, 2011 7:09 pm

meseceva kci ::Ja sam svoju natalnu kartu malo drugacije postavila..nadam se da nece smetati.Javite da menjam ako bode oci.KAKO POSTAVITI NATALNU KARTU  KAO POTPIS 3dd3c96edd

Draga nesmeta ,dobrodosla Smile
bibiboom
bibiboom
Admin

Posts : 277
Join date : 08.02.2010
Age : 45

https://bibiboom.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

KAKO POSTAVITI NATALNU KARTU  KAO POTPIS Empty Re: KAKO POSTAVITI NATALNU KARTU KAO POTPIS

Počalji od bibiboomko Ned Maj 25, 2014 12:27 am

14330974.0/Real2

bibiboomko

Posts : 1
Join date : 25.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

KAKO POSTAVITI NATALNU KARTU  KAO POTPIS Empty Re: KAKO POSTAVITI NATALNU KARTU KAO POTPIS

Počalji od elmag Pet Maj 30, 2014 1:11 pm

astro_w2gw_01_elma_gerina... evo moje natalne karte ako je neko slobodan i raspolozen da mi protumaci ljubavnu situaciju, mozda trenutnu ili buducu  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

elmag

Posts : 1
Join date : 30.05.2014
Age : 39
Location : podgorica

Nazad na vrh Ići dole

KAKO POSTAVITI NATALNU KARTU  KAO POTPIS Empty Re: KAKO POSTAVITI NATALNU KARTU KAO POTPIS

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu