Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UKRATKO O MENI

2 posters

Ići dole

UKRATKO O MENI Empty UKRATKO O MENI

Počalji od bibiboom Sre Feb 10, 2010 12:06 am

Rodjena sam 30.03.79 u Novom Pazaru ,još kao malo dete tačnije u osnovnoj školi volela sam da čitam čuvene večite kalendare.U njima je bilo dosta tekstova o horoskopskim znacima,o slaganjima izmedju znakova i o planetama koje vladaju tim znacima .To je bila negde otprilike moja deveta godina.Sigurno se sada pitate zašto vam sve ovo pišem.
Razlog je taj što je te 1988 godine tranzitni JUPITER bio na mom natalnom URANU koji je suvladar moga prvog polja i nalazi se na vrhu 10 kuće.Ali je očigledno da sam bila suviše mala ,a tranziti suviše slabi da bi me pokrenuli u neke dublje vode.Posle 18 godina tačnije 2006 godine kada je JUPITER ponovo stano na mog urana počela sam da učim astrologiju i zahvaljujući jakom aspektu izmedju merkura ,jupitera i urana u natalu,veoma brzo sam je i savladala.
Prvu školu astrologije završila sam kod profesorke Jovane Lučić Gajić na akademiji ‚‚ĐURO SALAJ‚‚
Posle toga sam išla u školu astrologije kod NIKOLE STOJANOVIĆA .
Po završetku školovanja kod Nikole Stojanovića počela sam da radim za ASTRO COLL CENTAR CB INFOTALASI.
Kasnije sam školovanje nastavila kod našeg čuvenog astrologa MILENE EKART.


Poslednji izmenio bibiboom dana Pon Feb 15, 2010 3:31 am, izmenjeno ukupno 1 puta
bibiboom
bibiboom
Admin

Posts : 277
Join date : 08.02.2010
Age : 45

https://bibiboom.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

UKRATKO O MENI Empty Re: UKRATKO O MENI

Počalji od nina Čet Feb 11, 2010 3:33 pm

Evo da te ovako javno pozdravim,prva i da ti se zahvalim na pozivu.
Vec dugo ti se divim kada je astrologija u pitanju.Fascinira me to kako ti veoma brzo das odgovor koji tvoju stranku zanima.Nemogu da zaboravim kada si mi rekla za posao,kako cu ga naci i preko koga ,a ja sam bas tih dana bila u kontaktu sa tom zenom i ni na kraj pameti mi nije bilo da ce me bas ona izabrati od silne konkurencije.
Zelim da ti se zahvalim za tvoju humanost da coveku pomognes tj das odgovor kada god te pozove i sto se kod tebe nesvodi sve na novac.

Radujem se i otvaranju tvoje nove skole astrologije jer sam sigurna da ce tvoji djaci itekako nauciti kako se pravilno tumaci jedna natalna karta.
Sve najbolje i ako je potrebna neka pomoc oko foruma slobodno kazi.
nina
nina

Posts : 3
Join date : 11.02.2010
Age : 41
Location : Beograd

Nazad na vrh Ići dole

UKRATKO O MENI Empty Re: UKRATKO O MENI

Počalji od bibiboom Pet Feb 12, 2010 1:44 pm

Hvala Nina i dobrodosla Laughing
bibiboom
bibiboom
Admin

Posts : 277
Join date : 08.02.2010
Age : 45

https://bibiboom.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

UKRATKO O MENI Empty Re: UKRATKO O MENI

Počalji od bibiboom Pon Okt 24, 2011 11:11 am

Kazu neki da kroz astrologiju nemzemo da odredimo desavanja i da je to cisto gubljenje vremena.........e pa neka mi neko kaze od svih tih pametnih zasto sam prvi put astrologiju upisala prelaskom jupitera preko urana ................a nastavila je sa tranzitom merkur,sunce ,satun preko plutona(a da pluton smrt i radjanje...regeneracija) inace astrolog-(ija) je u horoskopu prestavljena aspektom izmedju urana i merkura(brze misli) a moj uran je vladar prve kuci .Pluton je dispozitor urana ..........A ja srecna ..........jupiiiiiiiiiii sto volim astrologiju
bibiboom
bibiboom
Admin

Posts : 277
Join date : 08.02.2010
Age : 45

https://bibiboom.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

UKRATKO O MENI Empty Re: UKRATKO O MENI

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu